Перегрупування росії у Чорному морі: чи активізують окупанти обстріли по Україні?

Керівник Центру військово-правових досліджень, член політради партії «Сила і Честь» та політексперт Олександр Мусієнко розповів, наскільки загрозливою для України є активізація росії у Чорному морі.

Про це він сказав у коментарі ІА «ПІКА».

Зазначимо: Росія вивела в море дві третини своїх підводних човнів – кожен з ракетами. Також В акваторії Чорного моря проходить перегрупування чорноморського флоту російської федерації, туди увійшов російський крейсер “Адмірал Макаров”.

«Якщо говорити про фрегат «Адмірал Макаров», то швидше за все таким чином росія знайшла заміну потоплену фрегат-крейсеру «москва».

Щодо виведення підводних човнів – тут варто зауважити, що це на загальну воєнну ситуацію істотно не впливає. Єдине, що можна таким чином констатувати – росія зазнала втрат на воді і вимушена була шукати відповідні заміни», – зазначив експерт.

Він уточнив, що росіяни втратили великий десантний корабель «Саратов» у порту Бердянська, після цього крейсер «москва»; ще кілька їхніх катерів було підбито і потоплено щонайменше два катери «Раптор», а також суднозабезпечення зазнало ушкодження під Зміїним.

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

При цьому, за словами Мусієнка, попри втрати, у росії ще є запаси ракет «Калібр», якими вони можуть обстрілювати територію України. При цьому дістатись може не тільки Одесі, адже з Чорного моря окупанти можуть обстрілювати навіть Львівщину.

«Це свідчить про те, що зберігаються ризики ракетних атак з акваторії  Чорного моря. Хоча росія й випускає зараз звідти менше ракет, ніж раніше», – резюмував експерт.

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: