«Росіяни можуть завдати удару по Верховній Раді»: експерт розповів про погрози окупантів

Росіяни можуть завдати ударів по Києву, зокрема по «центрах ухвалення рішень» в Україні, хоча з початку війни ці центри розташовані не в тих місцях, де думають окупанти.

Про це у коментарі для ІА «ПІКА» розповів військовий експерт Михайло Жирохов.

«Були розроблені плани евакуації та роботи запасних командних пунктів – і ці пункти можуть бути розташовані в таких місцях, про які окупанти навіть гадки не мають, що там може щось бути», – уточнив він.

І додав: «Так, вони знають, де розташований запасний командний пункт Міноборони України чи Генштабу, але якщо протягом цих двох місяців війни окупанти не нанести по них удари, то навряд чи зараз варто впадати в паніку. Якщо ж росіяни мають на увазі, що вони завдадуть удару по будівлі Верховної Ради чи будівлі Міноборони – таке можливо, але де—факто ці удари не паралізують управління військами».

Єдине, за словами експерта, що в росії може бути запланована своєрідна відповідь Україні, зорієнтована на внутрішнього користувача в рф, тобто людей, які дивляться телебачення – задля створення необхідної картинки.

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

«Не виключаю, що росіяни можуть завдати удар навіть по будівлі Верховної Ради України. Адже це буде як і елемент залякування, так і  демонстрація всьому світові та перш за все своєму народові, що росія може знищити будь-яку ціль на території України. Хоча з військової точки зору ці удари цінності мати не будуть», – резюмував Жирохов.

Нагадаємо:

У Міноборони росії погрожують ударами по “центрах прийняття рішень” у Києві, якщо Україна атакуватиме об’єкти на території рф.

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: