Ніцой розповіла, як українці завдають шкоди іміджу нашої країни через спілкування російською

У цьому теж негативні наслідки та шкода, яку завдають російськомовні навіть за кордоном: розмовляючи російською мовою, вони просто утверджують думку іноземців у тому, що ми з московитами – «один народ». І нам ще треба буде утверджувати думку у світі про те, що ми з московитами – не один народ, що українці – древня нація, яка була ще до Русі.

Про це в інтерв’ю ІА “ПІКА” розповіла громадська активістка та дитяча письменниця Лариса Ніцой.

“А це важко буде робити, якщо українці й надалі розмовлятимуть з московитами однією мовою і перебуватимуть з ними в одному культурному просторі та інформаційній площині”, – зауважила вона.

І наголосила: “Ми повинні стати для московитів іноземцями! От росіяни хочуть і на Польщу напасти, і на прибалтійські країни, але у цьому разі не можуть сказати, що там «ісконно русскіє тєріторії», що «вони – один народ», бо ті для них іноземці. А от українці – ні.

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

Бо поки ми утверджувати думку, що Україна – це зовсім інша країна від росії, Лобода і Барських їздили виступати до росії (Режисер Алан Бадоєв днями заявив: «Я розумію, що і я і Максим (Барських)  розмазували кордони між країнами (Україною та рф) нашою творчістю. Напевно, я був одним з тих людей, який максимально показував дружбу народів. Максимально допомагав створювати оцю загальну творчу подушку і тепер я розумію, наскільки це жахливо. Наскільки це безвідповідально”, – ред). Хоча зараз Барських вже і українську пісеньку заспівав і пішов у ЗСУ – нехай відмолює тепер гріхи. Але можливо, вони просто ніс за вітром тримають, є й такі люди, які швиденько перезуваються у повітрі. Аби далі так було: одну пісню записав – і все, далі знову буде московитом. Тобто: утверджувати Україну треба вже, а не «побачу, чи переможемо і чи треба буде це робити і тоді переходити на українську»! Так мають чинити такі люди”.

Більше читайте в інтерв’ю за посиланням: Лариса Ніцой: “Українці нарешті повинні стати для московитів іноземцями!”