«Можуть тероризувати так всю війну»: експерт розповів, чому росія посилила ракетні обстріли України

Військовий експерт Інституту майбутнього Іван Ступак розповів, чому росія останнім часом посилила ракетний терор України.

Про це він у коментарі для ІА «ПІКА».

«У росії змінили керівництво своєї так званої «спецоперації»: відсунули від виконання обов’язків Дворнікова і призначили, за даними  британських спецслужб, командувача ВКС рф генерала Суровікіна. (За даними ЗМІ, він жорстока і корумпована людина, як і всі, хто біля керма армії рф, – ред.), – зазначив експерт.

І додав: «А цей Суровікін знається саме на ракетах і, певно, вирішив, що Україні не вистачає ракетних обстрілів, тому дав команду посили їхню кількість. Тому українців і почали тероризувати ракетними ударами з напрямку Каспійського моря та білорусі і навіть з акваторії Чорного моря».

Також, за словами Ступака, новому керівництву треба вислужитися перед своїм шефом і показати, як вони посилили роботу, намагаючись  виправдати надану їм «таку високу честь». Це такий стандартний алгоритм дій ще з радянських часів, але через певний час все сходить потроху нанівець.

  • У Міноборони України заявили, що росія розпочала ракетний терор проти мирного населення України. Скільки він може тривати?

«Росіяни можуть так тероризувати мирне населення України всю війну. Не варто розслаблятися. Ми не знаємо, які у агресора є ракетні можливості і треба не виключати, що ці можливості можуть бути необмеженими. Вони можуть атакувати Україну «пакетами» ракет: зараз завдали масової атаки, тиждень-два, поки довезуть нові ракети і доукомплектують, може бути певне затишшя. Потім знову атакуватимуть.

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

Проблема в тому, що росіяни гатять в одне місце пакетами і наші ППО не витримують такого тиску, тому не можуть збити всіх ракет», – резюмував військовий експерт.

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: