Волонтер розповів, як заохотити українців, які виїхали за кордон, повертатись в Україну

Успішний підприємець, волонтер і член політради Львівської міської організації ПП «Сила і Честь» Василь Попович розповів, яким чином можна заохотити українців, які виїхали за кордон, повертатись в Україну?

Про це він сказав в інтерв’ю ІА «ПІКА».

“Я би розділив цей процес на два етапи. Перший стосується людей, які втекли від війни. Для них треба створити необхідні умови, щоб вони мали, куди повернутись. Якщо їхні будинки було зруйновано, то у першу чергу необхідно треба зробити ревізію, підтвердити, що їхнє житло знищене і надавати їм кошти для відбудови. Такі речі точно заохотять українців повертатись додому.

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

Другий етап – це фахівці, здатні якісно виконувати будівельні роботи, які сьогодні є розкиданими по всьому світу. Для них треба створити умови, за яких вони зможуть отримувати достойну заробітну плату, відбудовуючи Україну. Я маю на увазі зарплату на рівні Європи. Тільки тоді ми матимемо надію, що вони повернуться”, – сказав він.

Більше читайте в інтерв’ю за посиланням: «Воїн, лікар і вчитель – відбудову України слід почати з цих професій» – член політради Львівської міської організації ПП «Сила і Честь» Василь Попович