Віднесло вітром: на Київському морі втопилася сім’я з дітьми (фото)

На Київському морі два надувних матраци з людьми сильним вітром віднесло від берега. Це була сім’я з села Бучацького району Київської області – тато, мама і двоє дівчаток. Вижити вдалося тільки жінці. Тіло молодшої дочки вже привезли додому, а старшу з батьком продовжили шукати.

“Море було спокійним”

Моторошна НП припала на Трійцю, 20 червня. На березі Київського моря в районі села Лебедівка в той день було багато відпочивальників. Як повідомляють у поліції Київської областінадувні матраци, на яких перебували батьки з дітьми, віднесло від берега вітром на відстань 50 м. Там вони перекинулися.

На місці трагедії знайшли два надувних матраци
За словами деяких очевидців, вітер нібито підняв високі хвилі і вони перевернули хисткі плавальні засоби.

“Ми приїхали туди вранці, вже було багато народу. Море було спокійним, я не знаю про які хвилі розповідають. Там дуже мілке море, метрів 400 потрібно пройти, щоб вода була по пояс”, – заперечила OBOZREVATEL одна з мешканок села Ірина.

Вона розповіла про аварію неподалік від пляжу, куди приїхала поліція. Потім до них підбігли люди й стали кричати, що тоне сім’я. “Ми підійшли до того місця. Був повний штиль! Як матраци могло перевернути, я навіть не уявляю. Уже витягли молодшу дівчинку [Марію] років чотирьох. Їй робили штучне дихання, приїхала швидка, відвезла її. Але, кажуть, дитину навіть до лікарні не встигли довезти. А мама [Ліна] була шокована”, – каже жінка.

36-річного батька Олександра з 10-річною донькою віднесло далі. Поряд не виявилося жодного човна або катера, щоб поплисти за ними. Уже пізніше на березі знайшли перевернутий надувний матрац, а водолази продовжили шукати тіла.

Рятувальники досі шукають тіла батька й старшої дочки

Чекають, коли знайдуть тіла рідних

“Батько – місцевий житель. А дружина з тещею приїхали сюди вже багато років тому. Це таке горе для матері Ліни, Тетяни. Кілька років тому вона сама втратила чоловіка. Весь цей час їздила на заробітки в Європу, працювала покоївкою. А тепер загинув зять і двоє онучок”, – розповідає OBOZREVATEL знайомий сім’ї Слава.

Поки бабусі і мамі передали тільки тіло молодшої дівчинки. Але вони вирішили чекати, поки знайдуть тіла Олександра і старшої дівчинки, тоді і будуть ховати. Як повідомили в ГСЧС Київської області, ввечері 22 червня в районі села Козаровичі Вишгородського району з води дістали тіло старшої дитини.

Поки бабусі й мамі передали тільки тіло молодшої дівчинки. Але вони вирішили чекати, поки знайдуть тіла Олександра і старшої дівчинки, тоді й ховатимуть.

Як розповіла ще одна місцева жителька, Ліна працювала фахівчинею з манікюру. “Кілька років тому, коли в неї народилася молодша дочка, вона підробляла. Приходила додому й робила манікюр”, – говоритьжінка.

Море в цьому місці біля берега дуже мілке

У ДСНС Київської області ще раз нагадують, що потрібно бути обережними під час купання. Використовувати такі плавзасоби, як надувні матраци, не рекомендується. Вони ненадійні.

Читайте також: