Усе життя було попереду: розповіли про жертв солдата Артемія Рябчука (фото)

У Дніпрі солдат строкової служби Артемій Рябчук розстріляв варту військовослужбовців Національної гвардії на території Південного машинобудівного заводу “Південмаш”. Жертвами 21-річного уродженця Одещини стало п’ятеро людей, серед яких опинилися молоді Леонід Черник та Олександр Драган.

“Обозреватель” розповідає про них.

Працював у полі та допомагав сім’ї

Старшому солдату Леоніду був лише 21 рік, як і затриманому стрільцю. Він також проходив строкову службу, сам був родом із міста Нова Каховка Херсонської області.

До служби у Національній гвардії хлопець встиг закінчити професійно-технічне училище. Його згадують як просту і веселу людину.

“І під час навчання, і після нього він постійно працював у полях. Допомагав своїй сім’ї, ніколи не відмовляв у допомозі іншим. У нього залишилися мама, тато й молодша сестра”, – розповіла одна з його знайомих.

Леонід Черник – один із убитих 27 січня у Дніпрі

Захоплювався спортом та був спокійним хлопцем

Ще один загиблий – Олександр Драган. Молодшому сержанту був 21 рік, він родом із села Березине Болградського району Одеської області, де зараз мешкають його батьки.

“Мама працює кухарем у дитячому садку, тато раніше їздив на заробітки, зараз теж працює в селі. У нього дві старші сестри. Одна з них теж військовослужбовиця, має свою сім’ю, дитину, вона живе тут із батьками. Дуже хороша, порядна родина. Та й Сашко ріс спокійним хлопцем. Як усі хлопчаки, грав у футбол, бігали тут, але жодних поганих вчинків за ним не було помічено”, – каже одна з місцевих мешканок цього села.

Олександр разом із батьками

Ще один односелець згадує, що Олександр навчався на автослюсаря. Люди розповідають, що хлопець закінчив морське училище, а в армії служив за контрактом. У соцмережах солдат писав, що він “закоханий в Україну”.

Хлопець захоплювався спортом, навіть на службі займався у спортивному залі.

Сашко навчався у морському училищі
Олександр був родом з Одеської області

Нагадаємо: