хабар Кропивницький

СБУ спіймала декана Льотної академії НАУ у Кропивницькому на великому хабарі: деталі

Служба безпеки України спіймала “на гарячому” декана одного з факультетів Льотної академії Національного авіаційного університету.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За допуск до практичних занять (тобто до польотів, – Ред.) декан вимагав неправомірну грошову винагороду розміром понад 11,5 тисяч доларів США у старшокурсників. Слід зауважити, що при цьому він навіть не звертав уваги на рейтинг успішності курсантів, а вимагав хабарі у всіх. Так декан налагодив цілий корупційний механізм.

Проте його спіймали “на гарячому” під час отримання першої частини неправомірної грошової вигоди (5 тисяч доларів) на робочому місці.

хабар Кропивницький

СБУ спіймала декана Льотної академії НАУ у Кропивницькому на великому хабарі

Хабар

СБУ спіймала декана Льотної академії НАУ у Кропивницькому на великому хабарі

Правоохоронці вирішуть питання щодо оголошення зловмиснику підозри за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУ. Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном від п’яти до десяти років з позбавленням права до трьох років займати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.

Наразі триває слідство. Правоохоронці перевіряють наявність додаткових фактів хабарництва декана, а також імовірну причетність до корупційних злочинів інших представників керівництва вишу.

Читайте більше новин на нашому сайті: