Перевірятимуть воду на інфекційні захворювання: в окупованій Ялті продовжують боротися із наслідками негоди (фото, відео)
Станом на 21 червня в окупованій Ялті місцеві все ще борються з наслідками потопу.
Море біля берегів стало бурого відтінку після підтоплення через сміття та бруд, які змили потоки води. Однак це не завадило деяким містянам купатися в брудному морі.
Як інформує “Кримінформ“, місцева “влада” заборонила купатися в морі до 23 червня. Фахівці мають намір перевірити морську воду на холеру та інші інфекційні захворювання.
Крім можливого зараження води, стихія пошкодила житлові будинки. Так, на вулиці Джафера Сейдамета в мікрорайоні Василівка затопило десяток будинків.
“Підтоплено 10 будинків, кілька з них повністю пішли під воду, засипані камінням і брудом. Вода прибуває, і це видно неозброєним оком”, – сказала так звана глава адміністрації Ялти Яніна Павленко
Вона зазначила, що шлях стоку води частково перекривають старі тролейбуси. Зараз “влада” намагається вирішити задачу по розширенню русла річки Водоспадна.
“Більшість жителів – в першу чергу діти і люди похилого віку – евакуйовані, але деякі ще намагаються врятувати свої будинки”, – зазначила чиновниця.
“Депутат” Ялтинської міської ради Андрій Проценко в Facebook написав, що водою затопило дитсадок по вулиці Музейній.
“Батьки самотужки відводять річку від будівлі садка і від входу, двір зруйновано і все в грязі! І може навіть робота садка буде припинена на невизначений термін до відновлення, або частково обмежена”, – повідомив він.
Також згідно з повідомленнями в соціальних мережах вода не відступає по вулиці Вергасова.
У свою чергу через рясні дощі Ялта перевищила річний обсяг, необхідний для водоподачі. Вдалося накопичити 24,5 млн кубічних метрів води при річній потребі всього міста в 21 млн.