«Найголовніше – уникнути «ядерної війни»: відомий астролог зробив прогноз на 2022-й рік

Споконвіку людей, різних за статусом у суспільстві, релігією чи етносом, цікавило майбутнє. Гадання, ворожіння та різного роду магія завжди лякала і водночас дуже приваблювала своєю невідомістю, а інколи за «чари» навіть страчували.

Проте з прогресом техніки та приладів, за допомогою яких ми стежимо за небесними тілами, всі ці вірування перетворились у астрологію. Астрологи й не лише вірять, що за розташуванням планет, зірок та цілих знаків зодіаку можна заглядати у майбутнє.

Тож що нас чекає у 2022-му році, чи буде масштабна війна на території України та якою буде наша економіка?

Про це журналісту ІА «ПІКА» розповів відомий астролог Владислав Росс.

  • На що українцям слід звернути увагу у 2022-му році?

Найголовніше – це уникнути «ядерної війни». Я маю на увазі відкритих та активних військових дій на території нашої держави, оскільки у рік Тигра завжди траплялись різного роду кризи глобального характеру. Наприклад, Перша світова війна розпочалась у 1914-му році, в рік тигра. Також і Гітлер анексував Австрію у 1938-му. Тому нам треба сподіватись, що новий «Путлер» не анексує всю Україну.

У березні на нас чекає парад планет і це теж небезпечно. Коли всі планети зійдуться в одну точку, то у світі дуже легко можуть виникати різні незрозумілі ситуації. Марс і Юпітер входять у знак Овна, а це два боги війни і знак війни. Тому головне, аби в Україні не розпочались масштабні військові дії. Тим більше, що, як я вже казав, рік Тигра пов’язаний з ядерними війнами. Вибух на Чорнобильській АЕС у 1986-му році та Карибська криза 1962-го, коли світ був на грані катастрофи, – все це теж роки Тигра. Тому я вважаю, що і 2022-й також буде дуже непростим і може бути всяке.

  • Що буде із пандемією коронавірусу?

До середини року пандемія буде завершуватись

Весь світ «завоює» новий штам коронавірусу омікрон, але від нього майже ніхто не буде помирати. Відповідно, світ людей оживе, відкриється, всі стануть знову подорожувати, кудись ходити, щось відвідувати і, я вважаю, до середини року пандемія буде завершуватись. Думаю, з часом ми до цього будемо ставитись, як до сезонного захворювання на грип чи інших респіраторних захворювань. Тому, на мою думку, коронавірус у 2022-му буде відступати.

  • Чи зміцниться економіка України?

Економіка України буде продовжувати розвиватись, у нас будуть дуже хороші перспективи росту в новому році. Це пов’язано зі станом самої казни та перспективами. Тобто, наш бюджет наповниться як внутрішніми силами, так і за рахунок різного роду інвестицій. Особливо це стосується другої половини року, коли у нас з’являться хороші можливості для того, щоб вирішувати різні проблеми. Найбільшого росту нам треба чекати на листопад і грудень.

Проте є ризик світової фінансової кризи і найбільш небезпечною буде ситуація у вересні-жовтні, коли буде ретроградний Меркурій. Крім того, і вищезгаданий парад планет також може нести негативний вплив і на Землю навіть може впасти астероїд. Також, перша фінансова криза може виникнути в березні і почнеться вона з Китаю.

  • Чи полегшиться життя пересічного українця?

Головне, щоб не почалась масштабна війна. Ми маємо пережити цю ситуацію, яка пов’язана із роком Тигра, коли часто трапляються якісь перевороти, змінюється влада, трапляються дефолти, катастрофи і таке інше. Тому нас очікує дуже складний початок року, десь до середини, а вже з осені буде легше і наше гуманітарне становище покращиться. Відповідно, покращиться і життя українців, якщо першу половину року ми пройдемо без якихось колосальних потрясінь.

  • Якою буде ситуація на сході України?

Танки з Красної площі можуть піти на Україну

Ситуація з російсько-українською війною відповідає усім моїм словам про відкриту війну в цілому. Думаю, приблизно у березні Кремль здійснюватиме різного роду провокації, щоб підготувати плацдарм для повномасштабної війни влітку. «Найгарячіше» буде в травні, коли Юпітер і Марс увійдуть в знак Овна. Тобто, як я вже зазначив, дві планети війни увійдуть в знак війни, це дуже небезпечно. На початку літа танки з Красної площі можуть піти на Україну. Якщо все минеться, то до кінця літа ситуація заспокоїться і затихне. Сподіваюсь, що так і буде.

  • Як розвиватиметься протистояння диктаторів Путіна та Лукашенка з цивілізованою Європою?

Лукашенко може напасти на Україну. Якщо таке буде, то все розпочнеться із якоїсь провокації, когось в Білорусі вб’ють, всю відповідальність покладуть на нас і почнеться агресія. Знову будуть так звані «зелені чоловічки» та «іх там нєт» тощо. Іншими словами, буде оця «гібридність», запрограмована Володимиром Путіним. Перехід лютий-березень – це буде час «зависання» всього світу над безоднею, бо парад планет, як я вже згадував, ніхто не скасовував.

  • У разі повномасштабної війни в Україні, як себе проявлять наші західні партнери?

Європа буде себе поводити дуже звично для себе – «ми нічого не знаємо, нікого не чуємо і нічого не бачимо». Те саме можу сказати і про США. Америка точно не направить в Україну свого військового контингенту, а єдиною допомогою від них може бути лише відключення Росії від SWIFT чи нафтове та газове ембарго. Тобто, в разі війни, всі будуть «глибоко стурбовані», але фактичної допомоги ми не отримаємо ні від США, ні від Європейського союзу.

  • Яким буде 2022-й для Володимира Зеленського?

Зеленського можуть «скинути» з посади, а влада перезапуститись

Нашого президента чекає дуже складний період. Він у першу чергу пов’язаний із тим, що його можуть «скинути» з посади. Знову ж таки, для нього також найскладнішим буде період у березні-квітні. Якщо він витримає цей час і втримається у кріслі президента, то буде готовий правити й надалі. Ба більше, на осінь можливі навіть певні пертурбації у Верховній Раді. Це може бути як часткове її оновлення, так і абсолютні перевибори, до чого українцям також треба бути готовими. Це станеться або наприкінці 2022-го року лише в парламенті, або на нас чекають і парламентські, і президентські вибори в 2023-му. Влада в Україні може повністю перезапуститись.

  • Якими будуть настрої суспільства?

Є дуже велика небезпека порушення мирного життя суспільства у лютому. Починаючи з кінця січня народ отримає нові платіжки, ціни зростуть і зрозуміло, що люди будуть обуреними. У «повітрі» буде дуже неспокійно і всі будуть, наче «на голках». Проте, людей може об’єднати війна і спільний агресивний ворог. Тобто, якщо Росія вторгнеться до нас, то всі ці чвари просто нівелюються.

З іншого боку, українців може об’єднати поступове покращення ситуації. Як я вже зазначив, у другій половині року, коли наша економіка піде вгору, а війна стихне, людям стане легше «дихати», а це також, у свою чергу, призведе до внутрішнього примирення.

Роман Гурський, ІА «ПІКА»