Таня — студентка з Бучі. Одного дня, коли дівчина поверталася з батьками від бабусі, на її очах російський снайпер убив маму. Куля увійшла в голову. Таня кинулася до мами, яка лежала з розплющеними очима, але дивилася вже в нікуди. По асфальту розтікалася кров… Вона ще дихала, але Таня сподівається, що мама вже нічого не розуміла та не відчувала.
Батька дівчини окупанти викрали з місця розстрілу його дружини та вивезли на допит із мішком на голові. Тіло мами дозволили забрати з дороги лише дідусю Тані — він колись воював в Афганістані та зміг вмовити військових віддати тіло доньки.
Таня упевнена, що власні історії про трагедію війни треба записувати та розповідати, щоб смерті мирних мешканців України не перетворилися на суху статистику. Дивіться та слухайте історію Тані за посиланням.
Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua
Свою історію Таня довірила Музею “Голоси Мирних” Фонду Ріната Ахметова — це найбільший у світі архів історій мирних мешканців України, які постраждали від війни. Архів Музею налічує вже понад 15 тисяч історій.
Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням:
- Валерій Клочок: «США готуються ввести в Україну свою армію»
- На кого росія може обміняти захисників Маріуполя? Відповідь політолога
- «Вступ України до ЄС через 15-20 років»: чи боїться нас Захід? – думка експерта
- «Це лише «вступні титри», це ще навіть не зав’язка, я вже мовчу про кульмінацію» – відомий юрист про «справу Медведчука-Порошенка»
- Коли прибуде в Україну і як змінить війну американська РСЗВ HIMARS – думка військового
- Обмін, в’язниця чи примусова робота: що чекає на полонених росіян? – думка експерта
- «Це ще не загибель, але удар буде болісним»: економіст про зовнішні борги росії