“Це також наука”: чи варто українським дітям повертатися за парти?

Аби вирішити, чи мають українські діти в час війни йти до школи, треба дивитися на ситуацію у кожному регіоні окремо і зважати на певні чинники.

Про це у коментарі ІА “ПІКА” розповіла громадська активістка та дитяча письменниця Лариса Ніцой.

Зазначимо: в Україні створили петицію про заборону очного навчання в усіх закладах освіти до закінчення війни. Звернення зареєструвала Марія Горшенева на сайті петицій 8 червня. Менш ніж за місяць документ підписали майже 26 тисяч людей. Авторка наводить 6 аргументів проти повернення дітей до навчальних закладів.

«Адже очне навчання – це ж не тільки навчання, а й соціалізація дітей, де вони вчаться спілкуватися між собою, відстоювати свою місце в колективі, аби згодом вже дорослими відстоювати своє місце у соціумі. І таке живе спілкування «вчитель-дитина» набагато важливіше і якісніше для дітей, ніж онлайн. Хоча останнє стало доволі зручним, та вчителі зазначають, що онлайн навчання дає слабші знання», – зазначила Ніцой.

При цьому додала: «Але треба дивитися локально. Якщо є можливість вчитися і школа має укриття, то треба, аби діти вчилися у школі і у разі   сирени йшли в бомбосховище. Таке вже життя в Україні.

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

Але це також для них наука, адже треба нарешті нашій нації усвідомити: цей агресивний судід на сході нікуди не дінеться, навіть якщо росія розпадеться і ця війна ще буде тривати довго. І наша нація має переформатуватися і бути готовоо жити пліч-о-пліч  з віковічним ворогом», – резюмувала вона.

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: