Чи почастішають ракетні обстріли України? – думка експерта

Нещодавно ВМС України повідомило, що армія рф почала використовувати для ударів по території України старі типи ракет, бо, ймовірно, використала значний обсяг сучасної ракетної зброї. На думку деяких експертів, у зв’язку із цим, росія може збільшити частоту ракетних обстрілів України, оскільки має дуже багато такого озброєння.

Військовий експерт Інституту майбутнього Іван Ступак розповів, скільки таких ракет є у росії і чим це загрожує нам.

Про це він розказав у коментарі для ІА «ПІКА».

Скільки ракет старого зразка є у росії?

Судити про це вкрай важко, бо ніхто не може володіти такою інформацією. Думаю, що і сама росія не знає, скільки таких ракет у неї є. Я впевнений, що вони постійно шукають по своїх складах все озброєння, яке в них є, і «шкребуть по засіках» у пошуках чогось, що можна використати проти України.

Я навіть скажу більше: рф дуже «трясеться» над всіма військовими таємницями, а особливо над тими, які стосуються їхньої боєздатності. Як тільки хтось щось таке розкаже пресі чи іншим державам, до нього навідуються представники ФСБ і він одразу ж отримує 15 років ув’язнення. Саме в озброєнні й полягає найбільший «фетиш» москви. Все відбувається у «найкращих» традиціях «совка». Тому ця інформація може виявитись як правдою, так і банальної інформаційно-психологічною спецоперацією проти нас.

Чи може зрости кількість ракетних обстрілів України?

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

Я думаю, що так, але це не пов’язано із тим, що росія «розконсервувала» стару зброю. Єдина можливість для москви зробити ракетні обстріли нашої території більш частими – це співпраця з Білоруссю. Диктатор лукашенко нещодавно перебував на експозиції, де місцеві підприємці показували йому мікросхеми, які вони виготовляють. Самопроголошений президент Білорусі робив акцент на співпраці цих підприємств із оборонним комплексом росії. Тобто, росіяни не змогли знайти достатньо мікросхем у Китаї чи Тайвані, тому вони підключили білорусь, аби вона працювала над цим. Тому, швидше за все, ця країна і буде постачати нові чіпи для ракет, що може вплинути на частоту обстрілів України.

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: