Укрпошта Кривий Ріг

Була без маски і відмовилася обслуговувати українською: у Кривому Розі працівниця “Укрпошти” потрапила у скандал

У м. Кривий Ріг в одному з відділень “Укрпошти” працівниця, будучи без маски, відмовилася обслуговувати відвідувача українською мовою.

Про це інформує “Уніан”.

Клієнт відразу почав знімати розмову з нею на камеру. На зауваження про відсутність маски та обслуговування російською працівниця агресивно відреагувала. Вона сказала, що розмовляє тією мовою, якою їй зручно, і що ніхто не забороняв їй говорити жодною мовою. Працівниця відмовилася представлятися і стверджувала, що не порушує законодавство України. Далі жінка заявила, що відвідувач не має право її знімати і зателефонувала до поліції. Щоправда, після дзвінка вона заспокоїлася.

Вона просила чоловіка покинути приміщення. Проте він заявляв, що дочекається поліції, а згодом сказав, що повідомить про її поведінку керівництву компанії і зокрема надішле цей відеоролик. Він попередив, що повідомить про її порушення і правоохоронцям.


Була без маски і відмовилася обслуговувати українською: у Кривому Розі працівниця “Укрпошти” потрапила у скандал

Додатково

Нагадаємо, що 16 січня 2021 року набула чинності стаття 30 закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. З гідно з її нормами, працівники державних установ, закладів обслуговування тощо повинні обслуговувати громадят лише українською мовою.

Читайте більше новин на нашому сайті: